Digikrantje

Heeft u het digikrantje gemist? Download het laatste digikrantje als pdf of word document
 
 

 
 

 
 
Home
Programma
Uitslagen
Junioren
Senioren
Nieuws
Bakenflits
Over OSC'45
OSC'45 Jeugdtoernooi
 
Spelletjes
Fotoalbums
Gastenboek
 
Sponsoren
Supportersclub
Club van 100
 
Alle rechten voor behouden
© www.osc45.nl
 

 
 

Nieuws

 
 
 
 

Benauwde overwinning voor het Zevende op TGG

  Een heuse topper en ook nog eens een Bossche Derby stond er op het programma voor de heren van het Zevende. Op bezoek kwam de nr. 3 TGG, dat vorige week thuis van koploper Emplina de eerste 3 punten afhandig wist te maken.

Voor het eerst dit seizoen een magere reservebank, met maar 3 wissels.
Mede door afmeldingen en twee blessures was het maken van de opstelling voor de technische staf niet echt moeilijk. Balkunstenaar Joeri, maakte zijn rentree naar 10 weken blessureleed en deed dit naar behoren !!

Over de wedstrijd kan ik heel kort zijn, zowel in de eerste helft als de tweede helft was TGG voetballend de betere ploeg en stichten keer op keer gevaar in de 16 meter van OSC’45. Een geweldig keepende Michael behoede ons voor een achterstand.

In de eerste helft was de eerste en enige echte kans direct raak voor OSC’45.
De zojuist ingevallen Jos, wist de bal op het middenveld te veroveren en een sublieme steekpass op Bertie te geven, die kwam een-op-een te staan tegen de uitkomende keeper van TGG en besliste dit duel in zijn voordeel, door met een prachtige stift te scoren (1-0).

In de tweede helft hetzelfde spelbeeld, een aandringend TGG, en een verdedigend OSC. Scheidsrechter Coort hield het spel kort, waardoor beide ploegen wisten waar ze aan toe waren. Toch moest er 1x handelend worden opgetreden. Na overduidelijk natrappen kon de ingevallen bonkige spits weer naast de zijlijn gaan staan.

Tegen de verhouding in wist Bertie wederom te scoren, zijn individuele klasse, was te machtig voor de ietwat zwakke verdediging van TGG (2-0). Na deze treffer trok TGG met 10 man alle registers open en kwam OSC’45 zwaar onder druk te staan. De aansluitingstreffer kon niet uitblijven en viel 10 minuten voor tijd. Met het nodige kunst en vliegwerk kwam het Zevende deze periode zonder kleerscheuren door en kon opgelucht adem halen na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Coort.

OSC’45 7 – TGG 8 : 2 - 1 (1 – 0)

Net als twee weken geleden tegen Maliskamp, krijgt het Zevende teveel !!
Is dit het geluk, wat je krijgt als ploeg als je nog steeds op de tweede plaats staat ?? Er volgen nu 3 zware uitwedstrijden op rij, en we zullen zien hoe deze gaan verlopen

Forza OSC’45 7 !!
 
Geplaatst 16 Nov 2011
Terug naar de vorige pagina