Tien, tien, tien, bleek een prachtige dag voor een mooie wedstrijd.
Het terras was helemaal ingericht en vol met gezelligheid en een heuse beenham voor alle aanwezigen, gast of “eigen” supporter.
OSC’45 stond vooraf op een gedeelde eerste plek in onze klasse. Alle spelers waren vol enthousiasme en, vooral, zelfvertrouwen om deze “klus” te klaren en de volle drie punten op het conto bij te schrijven. De wedstrijd begon dan ook van meet af aan met een aanvallend en sterk spelend OSC. Ze hadden er echt “zin an”, zo was duidelijk te zien.
Mourad Hajjouji deed daarvoor dan ook zeker niet onder en speelde Davy Gersjes subliem aan, waarna Davy slim en enthousiast de taak afmaakte: 1-0. Kort daarna werd er toch wat gemompeld onder de OSC-fans langs de lijn en op de tribune: “Waarom houden ze de druk er niet meer zo op, waarom stoten ze niet door?”, zoiets was het algemeen gevoel. OSC speelde inderdaad wat meer ingetogen.
Na de rust bleek OSC terug te willen keren op het doorstoten, tot groot genoegen van de vele OSC-fans. Davy vond ook die ene goal kennelijk onvoldoende en te onzeker en komt via de linkerflank knap op het doel van Elshout af. Hij ziet in zijn rechter-ooghoek Benny Eerhart in positie opstormen en speelt messcherp aan: een zekere treffer van Benny als gevolg. (2-0)
Elshout slaagt er in een tegengoal te maken, waardoor de spanning toch wel heel fors terugkwam bij het publiek. Prima fluitende scheids van Osenbruggen bleek, volgens menigeen, een veel te traag werkend klokje aan de pols te dragen, maar het toch als “verlossend” ervaren eindsignaal volgde en de vreugde bij zowel spelers als publiek wat groot en terecht.
OSC’45 staat nu niet meer gedeeld op de eerste plaats, maar 2 punten los van directe concurrent in de stand FC Drunen.