Digikrantje

Heeft u het digikrantje gemist? Download het laatste digikrantje als pdf of word document
 
 

 
 

 
 
Home
Programma
Uitslagen
Junioren
Senioren
Nieuws
Bakenflits
Over OSC'45
OSC'45 Jeugdtoernooi
 
Spelletjes
Fotoalbums
Gastenboek
 
Sponsoren
Supportersclub
Club van 100
 
Alle rechten voor behouden
© www.osc45.nl
 

 
 

Nieuws

 
 
 
 

OSC’45 1 ondanks verdiende winst toch in nacompetitie

  Onder barre weersomstandigheden (de regen kwam met bakken uit de lucht vallen) ging het Eerste van OSC’45 vandaag voor de laatste strohalm. Om de nacompetitie te ontlopen moest er sowieso gewonnen worden, en directe concurrent Raptim moest verliezen.

Tegenstander was kampioen DSC, dus niet echt een gemakkelijke opgaaf voor de Orthenaren. Om exact 14.30 uur werd er door scheidsrechter van Engelen gefloten voor de start van wat later bleek een boeiend duel.

OSC’45 probeerde met de snelle aanvallers (Paul v/d Heuvel, Johnny Hensels en Timo Sekhuis) al vroeg druk te zetten bij DSC, aangevuld met de vandaag uitblinkende Leon Durieux werd er regelmatig een bal veroverd, echter de voorzetting was niet altijd even gelukkig. Hierdoor bleven grote kansen uit. Achterin moest OSC’45 opblijven letten dat er geen doelpunt viel, anders zou het een nog moeilijkere opgave worden om te winnen.

Een slecht uitgevoerde buitenspelval van OSC’45 bracht DSC alsnog op voorsprong (0-1). Hoe zouden de spelers uit Orthen hiermee omgaan ?? Binnen 3 minuten was er een passend antwoord, want via een mooi opgezette aanval wist Johnny Hensels de gelijkmaker binnen te schieten (1-1). Vlak voor rust was er een 100% kans voor Leon Durieux,
echter faalde hij in de een-op-een situatie met de keeper. Met een goed gevoel werd de kleedkamer opgezocht.

OSC’45 kwam als herboren uit de kleedkamer en voordat DSC goed besefte wat er aan de hand was, lag de bal achter hun keeper. Dorus Verbeek die de geblesseerde Paul v/d Heuvel vervangen had, bleef uitermate koel en ronde beheerst af (2-1). 10 minuten later leek de beslissing te vallen een prachtig diagonaal schot van Leon Durieux viel bij de tweede paal binnen (3-1). Weer 4 minuten later werd het harde werken van Timo Sekhuis beloond met een treffer, een diepe bal werd goed opgepikt door Timo en wederom werd de keeper van DSC in de verre hoek verslagen (4-1). Even was de concentratie en de scherpte wat minder bij OSC’45 en hiervan kon DSC profiteren. Een op maat gegeven voorzet werd knap door een DSC-speler met een boogje over keeper Henri Wolfs binnen gekopt (4-2).

Zonder nog verder blessuretijd bij te tellen floot de goedleidende scheidsrechter van Engelen voor het einde van wedstrijd. Ondanks de verdiende overwinning en het goede spel moet OSC’45 toch naar de nacompetitie omdat concurrent Raptim uit bij BZS een 0-1 overwinning boekte.

Toch was er nog wel reden voor een klein feestje bij de spelers en technische staf van OSC’45. Trouwe sluitpost Henri Wolfs keepte zijn 375ste wedstrijd voor het Eerste. En dit was ook direct zijn laatste, omdat Henri heeft aangegeven te gaan stoppen.

Vanuit het hoofdbestuur van OSC’45 en van zijn vrouw Patrica en kinderen Youri en Sharona ontving Henri nog wat leuke kado’s.

 
Geplaatst 3 Mei 2010
Terug naar de vorige pagina