Op het laaggelegen, in de volle zon, door koeien omgeven voetbalveld van Alem, ontmoete onze D1, vol goede moed, de D1 van voorgenoemde, voor een sportieve krachtmeting.
Zou vandaag de aansluiting tussen de verdediging en de aanval van onze jongens er zijn? Aan de “yell” te horen beloofde het wat.
Maar vanaf de eerste seconde zette Alem druk, dit leidde echter in de 3de minuut tot een hoekschop voor OSC echter zonder resultaat. Beide clubs waren fel op de bal en in het duel. Toch leidde Alem na 7 minuten met 1-0 door een snelle uitval na een aanval van OSC.
Onze jongens proberen zich terug te vechten wat leide in de 9de minuut tot een verdiende vrije trap op 17 meter van het doel van Alem deze belande echter, in de handen van de keeper. Na wat druk van OSC volgde weer een felle snelle aanval van de thuisclub op het doel van Youri met de 0-2 als resultaat.
Wat onze jongens ook proberen Alem zit er bovenop. In de 18de minuut vlucht het voltallige publiek de kantine in voor een hoosbui. Om, niet veel later, weer buiten, in de 30ste minuut, uit een vrije trap van Alem een doelpunt te zien vallen 3-0. Rust!
De tweede helft startte onze jongens wat feller wat leidde tot een paar interessante aanvallen jammer genoeg zonder resultaat. In de 37ste minuut, uit een corner, scoort Alem de 4-0. Dit feit werd voorafgegaan door wat onduidelijke situaties welke ontstonden door een, op dat moment, wat onzeker fluitende scheidsrechter. In de 49ste minuut kwam de snelle linksbuiten van Alem nogal hard in aanraking met Youri wat leidde tot wat, noodzakelijke, onderhoudswerkzaamheden op deze. In het laatste gedeelte van de tweede helft ontstonden er op de hard werkende linkerkant van OSC nog een paar goede kansen welke echter niet werden verzilverd.
Uitslag : Alem D1 - OSC’45 D1 (4 – 0).
Deze verslaggevers advies voor deze week is: op de training een tandje erbij !!! Volgende week thuis tegen BLC D1 veel succes.