Digikrantje

Heeft u het digikrantje gemist? Download het laatste digikrantje als pdf of word document
 
 

 
 

 
 
Home
Programma
Uitslagen
Junioren
Senioren
Nieuws
Bakenflits
Over OSC'45
OSC'45 Jeugdtoernooi
 
Spelletjes
Fotoalbums
Gastenboek
 
Sponsoren
Supportersclub
Club van 100
 
Alle rechten voor behouden
© www.osc45.nl
 

 
 

Nieuws

 
 
 
 

OSC’45 D-2 op rand van Kampioenschap

  Vandaag een hele belangrijke wedstrijd op het programma voor OSC’45 D2, zij moesten op bezoek bij OJC Rosmalen D8, dat zelf bij winst ook nog een kans heeft om het kampioenschap in onze poule te winnen.

In de kleedkamer hing een aparte sfeer, bijna iedereen had het over DE wedstrijd. Trainers Coen en Jeroen spraken de spelers toe en gaven aan dat er vanaf minuut 1 inzet en passie moest zijn en dat we ons eigen (goede) positiespel moesten spelen, dan zou het allemaal goed komen.

De start was veelbelovend en met soms swingend voetbal werden er de nodige kansen gecreëerd, helaas zonder doelpunten. Na zo’n 10 minuten spelen was het Gentle die op aangeven van Roel de bal achter de keeper wist te schieten (0-1). Wat er daarna gebeurde met het team is me een raadsel, het voetbal stopte en in plaats van de vrije man te zoeken wilde een aantal spelers telkens het duel aangaan. OJC worstelde zich onder de druk van OSC’45 uit en kwam een aantal malen in de 16 meter. Na deze waarschuwingen, kwam OJC op gelijke hoogte toen de verdediging de bal niet goed weg kreeg (1-1). Onzekerheid sloop in de ploeg en OSC’45 kwam met de schrik vrij toen vlak voor rust OJC een 100% kans maar net naast het doel van keeper Mark schoot.

Wat er tijdens de rust in de kleedkamer is gezegd, daar kunnen we alleen maar naar raden, maar bij het begin van de tweede helft, was het voetbal weer terug in de ploeg. In een tijdsbestek van 10 minuten liep de D2 uit naar een 1-4 voorsprong. Zo waren er twee knappe afstandschoten van middenvelder Sami, een slimme corner tussen Carlon en Colin, die de bal de 16-meter inschoot, waar Mustafa hem subtiel binnenschoot. De druk was van de ploeg en men kon vrijuit voetballen. Toch was er nog een gevaarlijke uitbraak van OJC, die belande buiten bereik van keeper Mark op de paal.

Na de 1-5 van Davy (knappe assist Anouar), was het verzet van OJC definitief gebroken en vlak voor het eindsignaal wist OSC’45 D2 nog verder uit te lopen naar 1-7. Doelpunten van (weer) Davy, die de bal op een presenteerblaadje van Mustafa kreeg en in de slotseconde van Gentle, brachten het Kampioenschap heel dicht bij !!

OJC Rosmalen D-8 - OSC’45 D-2 : 1 – 7

De overigens zeer goed fluitende scheidsrechter was blijkbaar het laatste doelpunt van Gentle ontgaan en vulde 1-6 op het wedstrijdformulier in, maar dat was een formaliteit voor de D2 die met 3 punten in de tas in polonaise afreisde naar het clubhuis in Orthen.

Volgende week is een gelijkspel genoeg tegen Maliskamp D2, maar het trouwe publiek van de D2 wil natuurlijk graag een overwinning zien !!

Opa’s, Oma’s, Ooms en Tante’s kom volgende week zaterdag 26 november allemaal naar OSC’45 en juich onze D2 naar het kampioenschap. Aanvang wedstrijd 11.30 uur !!

Een D-2 supporter
 
Geplaatst 19 Nov 2011
Terug naar de vorige pagina