Met het dynamische flipperkast voetbal van ’t Grote Oranje nog in ons achterhoofd, trad OSC M2 op deze zonnige 1e competitiedag aan tegen TGG.
Vol spanning en gedrevenheid reisde we af naar de velden van TGG, alwaar de tegenstander al bevreesd (met de wedstrijd van ’t Grote Oranje in het achterhoofd) op ons zat te wachten. Zoals zij zelf zeiden: “Hé we moeten tegen Nederland”.
Nadat we door de wedstrijdcoördinator naar het verkeerde veld waren verwezen, wat ons niet van de wijs bracht, begon iets na 10.00u de wedstrijd. Even was het nog aftasten, maar al snel werd duidelijk dat TGG minder weerstand kon geven dan verwacht. Een nog erg jong team dat niet opgewassen was tegen de ervaren krachten van OSC. Dit resulteerde na 5 min. in de 1-0, die prachtig door Luuk werd binnen geschoten. Nu de weg vooruit was gevonden, volgende al snel de 2-0. In de 11e min. zorgde Tano er voor dat een afgeslagen bal van afstand in de netten werd gewerkt. Wat we op dat moment nog niet konden vermoeden, was dat Guusmania op het punt stond te beginnen. Net voor rust maakte hij er 3-0 van.
Na een lekker bakkie…………ranja en een moment om even op adem te komen, start de 2e helft.
Een flinke dosis pressie voetbal van het team zorgde er voor dat Guus (al kappend en draaiend) meerdere malen slalommend zich een weg lang de verdedigers van TGG kon banen, waardoor hij in 10 min. tijd zorgde voor de 4, 5, 6, 7 en 8-0. TGG was compleet gebroken en van slag.
Enkele minuten later werd er iets te hardhandig verdedigd door TGG, waardoor OSC (in de persoon van Joey) een vrije trap krijgt toegekend. Hij nam een aanloop en schoot de bal met de wreef hard in de linker bovenhoek, 9-0. Dit vol verbazing van Joey zelf (we moesten hem even vertellen dat het een geldig doelpunt was) ! Om de wedstrijd van ’t Grote Oranje helemaal na te bootsen, zorgde Guus in de 15e min. voor 10-0 en Joey in de 17e min. voor 11-0.
Als deze kopie een voorbode is voor de toekomst, dan belooft dat nog veel goeds. Jongens allemaal geweldig gespeeld en tot woensdag op de training.
Groeten, Johan Marco (wisselcoördinator) (en een beetje Jan-Willem)